Odkryj wszystkie Hotele 5 Gwiazdkowe w polsce

Hotel 5 Gwiazdkowy Podlaskie

Hotel 5 Gwiazdkowy Białystok

Białystok Hotel 5 Gwiazdkowy: Białystok to miasto położone w północno-wschodniej części Polski, które oferuje swoim gościom liczne atrakcje turystyczne. Jeśli szukasz luksusowego miejsca na nocleg w Białymstoku, polecamy 5-gwiazdkowy hotel, który oferuje wysoki poziom usług i eleganckie warunki.

Hotel Royal & Spa

Adres: Rynek Kościuszki 11, 15-001 Białystok, Polska

Hotel Royal & Spa Białystok 5 Gwiazdkowy
Zewnętrzna część Hotel Royal & Spa 5 Gwiazdek Białystok
Śniadanie Hotel Royal & Spa Białystok 5 Gwiazdkowy
Drink Hotel Royal & Spa Białystok Pięciogwiazdkowy
Pokój Hotel Royal & Spa Białystok 5 Gwiazdkowy

PLN 405 / cena za 1 noc

Pięciogwiazdkowy Hotel Royal & Spa jest położony w Białymstoku. Na miejscu znajduje się centrum fitness oraz bar. W pobliżu obiektu mieści się Uniwersytet w Białymstoku i Rynek Kościuszki. W jego okolicy jest również zlokalizowana katedra w Białymstoku i Muzeum Wojska.

Wszystkie pokoje w tym 5-gwiazdkowym hotelu w Białymstoku wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem. W każdym z nich znajduje się łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Niektóre pokoje dysponują balkonem. Wyposażenie obejmuje również biurko.

Codziennie rano serwowane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu. Restauracja w hotelu Royal & Spa serwuje dania kuchni polskiej i lokalnej.

Podczas pobytu można odprężyć się w krytym basenie. Recepcja jest czynna przez całą dobę, a jej personel mówi po polski i angielsku.

Opera i Filharmonia Podlaska oddalona jest od obiektu o 1,5 km, a pałac Branickich jest zlokalizowany w odległości 1,6 km.


Być może zainteresują Cię również inne 5-gwiazdkowe hotele w innych obszarach lub miastach: