Odkryj wszystkie Hotele 5 Gwiazdkowe w polsce

Hotel 5 Gwiazdkowy Zachodniopomorskie

Hotel 5 Gwiazdkowy Dźwirzyno

Hotele 5 Gwiazdkowe w Dźwirzynie to luksusowe miejsca noclegowe w tej pięknej nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej. Oferują one eleganckie pokoje z najdrobniejszymi udogodnieniami, doskonałe spa z różnorodnymi zabiegami, a także pyszne jedzenie serwowane w restauracjach z widokiem na morze. 5-gwiazdkowe hotele w Dźwirzynie gwarantują wyjątkowy pobyt nad Bałtykiem.

HAVET Hotel Resort & Spa

Adres: Wyzwolenia 29, 78-131 Dźwirzyno, Polska

HAVET Hotel Resort & Spa Dźwirzyno 5 Gwiazdkowy
Kryty basen HAVET Hotel Resort & Spa Dźwirzyno Pięciogwiazdkowy
Pokój HAVET Hotel Resort & Spa 5 Gwiazdkowy Dźwirzyno
Masaż HAVET Hotel Resort & Spa Dźwirzyno 5 Gwiazdkowy
Jacuzzi HAVET Hotel Resort & Spa Dźwirzyno 5 Gwiazdek

PLN 482 / cena za 1 noc

Pięciogwiazdkowy hotel HAVET Resort & Spa położony jest nad brzegiem morza, pośród lasu sosnowego w Dźwirzynie. Oferuje on prywatną plażę, klub dla dzieci i catering.

Wszystkie pokoje i apartamenty są klimatyzowane i urządzone w klasycznym stylu. Wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, sejf, minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W każdym pokoju i apartamencie zapewniono także bezpłatne WiFi.

Goście mają bezpłatny dostęp do kompleksu wodnego z basenami, sauną, jaskinią solną, centrum fitness i wanną z hydromasażem. Dzieci mogą spędzić czas w klubie o powierzchni 200 m².

Ten 5-gwiazdkowy hotel w Dźwirzynie dysponuje spa z łaźnią turecką, kawiarnia, klub nocny oraz restauracja, która specjalizuje się w daniach kuchni międzynarodowej przyrządzanych z naturalnych i regionalnych produktów.


Być może zainteresują Cię również inne 5-gwiazdkowe hotele w innych obszarach lub miastach: