Odkryj wszystkie Hotele 5 Gwiazdkowe w polsce

Hotel 5 Gwiazdkowy Podkarpackie

Hotel 5 Gwiazdkowy Rzeszów

Rzeszów Hotel 5 Gwiazdkowy: Rzeszów to piękne miasto położone na południu Polski, które oferuje swoim gościom liczne atrakcje turystyczne. Jeśli szukasz luksusowego miejsca na nocleg w Rzeszowie, polecamy ten 5-gwiazdkowy hotel, który oferuje wysoki poziom usług i eleganckie warunki, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Hotel Bristol Tradition and Luxury

Adres: Kopernika 12, 35-001 Rzeszów, Polska

Hotel Bristol Tradition and Luxury 5 Gwiazdek Rzeszów
Restauracja Hotel Bristol Tradition and Luxury Rzeszów Pięciogwiazdkowy
Wewnętrzna część Hotel Bristol Tradition and Luxury Rzeszów 5 Gwiazdkowy

PLN 441 / cena za 1 noc

Obiekt 5 Gwiazdkowy Bristol Tradition and Luxury jest położony przy rzeszowskim Rynku i oferuje eleganckie, klimatyzowane pokoje z designerskimi meblami oraz bezpłatnym WiFi.

Indywidualny wystrój pokoi nawiązuje do współczesnych prac projektantów z Polski i Skandynawii. Większość pokoi zdobią motywy folklorystyczne. Udogodnienia obejmują telewizor LCD i miejsce do pracy.

Codziennie rano w restauracji na miejscu jest serwowane śniadanie. Restauracja Folk specjalizuje się w tradycyjnych potrawach regionalnych. Na parterze budynku znajduje się też Stary Browar Rzeszowski – pierwszy minibrowar w Rzeszowie. Za dodatkową opłatą na miejscu można korzystać z parkingu.

Pięciogwiazdkowy Hotel Bristol Tradition and Luxury jest oddalony o 800 metrów od dworca kolejowego i autobusowego Rzeszów Główny. W okolicy działa wiele restauracji i kawiarni.


Być może zainteresują Cię również inne 5-gwiazdkowe hotele w innych obszarach lub miastach: