Odkryj wszystkie Hotele 5 Gwiazdkowe w polsce

Hotel 5 Gwiazdkowy Dolnośląskie

Hotel 5 Gwiazdkowy Karpacz

Marzysz o luksusowym pobycie w górach? 5 gwiazdkowe hotele w Karpaczu to idealne miejsce dla Ciebie. Nasze zestawienie prezentuje najlepsze propozycje takich placówek, które oferują najwyższy poziom usług i eleganckie warunki. Zarezerwuj pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu w Karpaczu i ciesz się wszystkimi wygodami.

Green Mountain 5* Hotel

Adres: ul. Sarnia 21, 58-540 Karpacz, Polska

Green Mountain 5* Hotel Gwiazdkowy Karpacz
Pokój Green Mountain 5* Hotel Gwiazdkowy Karpacz
Basen Green Mountain 5* Hotel Pięciogwiazdkowy Karpacz
Balkon z widokiem Green Mountain 5* Hotel Gwiazdek Karpacz

PLN 1.031 / cena za 1 noc

Obiekt Green Mountain 5* Hotel jest położony w Karpaczu. Oferuje on centrum spa z saunami, basenem i salą fitness, a także restaurację i widok na górę Śnieżka.

Codziennie rano w hotelu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Na miejscu działają również restauracje Green i Albero.

Ten pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu dysponuje salonem oferującym zabiegi kosmetyczne i upiększające. W okolicy panują znakomite warunki dla miłośników narciarstwa oraz pieszych i rowerowych wycieczek. Pozostałe udogodnienia obejmują plac zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu, pokój zabaw oraz czynny w sezonie odkryty basen.

Personel całodobowej recepcji posługuje się językiem polskim, niemieckim i angielskim.

Obiekt jest oddalony o 2,7 km od stacji narciarskiej Winterpol Biały Jar. Odległość od portu lotniczego Wrocław wynosi 104 km.


Być może zainteresują Cię również inne 5-gwiazdkowe hotele w innych obszarach lub miastach: