Odkryj wszystkie Hotele 5 Gwiazdkowe w polsce

Hotel 5 Gwiazdkowy Małopolskie

Hotel 5 Gwiazdkowy Szczawnica

Pięciogwiazdkowy hotel Szczawnica to luksusowe miejsce na nocleg w tej pięknej miejscowości turystycznej w Małopolsce. Luksusowe hotele oferują eleganckie pokoje z najdrobniejszymi udogodnieniami, doskonałe spa z różnorodnymi zabiegami oraz pyszne jedzenie serwowane w restauracjach z widokiem na góry. 5-gwiazdkowy hotel w Szczawnicy gwarantuje wyjątkowy pobyt w tej pięknej górskiej miejscowości.

Modrzewie Park Hotel & SPA

Adres: Park Górny 2, 34 460 Szczawnica, Polska

Modrzewie Park Hotel & SPA 5 Gwiazdkowy Szczawnica
Kryty basen Modrzewie Park Hotel & SPA Szczawnica Pięciogwiazdkowy
Pokój Modrzewie Park Hotel & SPA Szczawnica 5 Gwiazdek

PLN 819 / cena za 1 noc

Obiekt pięciogwiazdkowy Modrzewie Park Hotel & SPA usytuowany jest w Szczawnicy. Jest to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w tym górskim kurorcie. Oferuje on zakwaterowanie w luksusowych, doskonale wyposażonych pokojach i apartamentach. Na miejscu działa spa i znakomita restauracja.

Pokoje i apartamenty tego 5-gwiazdkowego hotelu w Szczawnicy są przestronne i klimatyzowane. Ich wyposażenie obejmuje garderobę oraz stację dokującą do iPoda. Wybrane dysponują balkonem oraz nowoczesną łazienką z wanną z hydromasażem. Apartamenty obejmują komfortową część wypoczynkową.

Podczas pobytu Goście mogą zrelaksować się w hotelowym centrum odnowy biologicznej, które obejmuje saunę, gabinet masażu, łaźnię parową i kryty basen.

Na miejscu działa również elegancka restauracja oraz bar.


Być może zainteresują Cię również inne 5-gwiazdkowe hotele w innych obszarach lub miastach: