Odkryj wszystkie Hotele 5 Gwiazdkowe w polsce

Hotel 5 Gwiazdkowy Kujawsko-Pomorskie

Hotel 5 Gwiazdkowy Bydgoszcz

Bydgoskie hotele 5-gwiazdkowe to luksusowe miejsca noclegowe w tej pięknej miejscowości turystycznej w województwie kujawsko-pomorskim. Te luksusowe hotele oferują eleganckie pokoje wyposażone w najdrobniejsze udogodnienia, doskonałe spa z różnorodnymi zabiegami, a także pyszne jedzenie serwowane w restauracjach z widokiem na okoliczne krajobrazy.

Bohema Boutique Hotel & Spa

Adres: Konarskiego 9, 85-066 Bydgoszcz, Polska

Bohema Boutique Hotel & Spa 5 Gwiazdkowy Bydgoszcz
Pokój Bohema Boutique Hotel & Spa Pięciogwiazdkowy Bydgoszcz
Jacuzzi Bohema Boutique Hotel & Spa Bydgoszcz 5 Gwiazdkowy
Drink Bohema Boutique Hotel & Spa Bydgoszcz 5 Gwiazdkowy
Łazienka Bohema Boutique Hotel & Spa 5 Gwiazdek Bydgoszcz

PLN 378 / cena za 1 noc

Wielokrotnie nagradzany obiekt pięciogwiazdkowy Bohema Boutique Hotel & Spa zlokalizowany jest w centrum Bydgoszczy, tuż obok 300-letniego parku im. Kazimierza Wielkiego. Oferuje on luksusowe, klimatyzowane pokoje oraz doskonałe zaplecze spa.

Każdy pokój w pięciogwiazdkowym hotelu Bohema wyposażony jest w telewizor plazmowy. Wszystkie pokoje urządzone są w stylu klasycystycznym i secesyjnym, a ich wnętrza zdobią eleganckie elementy wystroju z epoki.

Podczas pobytu w obiekcie 5-gwiazdkowy Bohema Boutique Hotel & Spa Goście mogą odprężyć się w spa z krytym basenem, sauną i gabinetem masażu.

Na terenie hotelu Bohema działa restauracja Weranda oraz niezwykła restauracja Czarny Diament, w której Goście mogą zjeść pyszny posiłek w całkowitej ciemności. Restauracja Czarny Diament otwarta jest tylko w wybranych dniach. Wymagana jest w niej wcześniejsza rezerwacja stolika. O poranku na patio podawane jest śniadanie w formie bufetu. Do dyspozycji Gości jest piwniczka z winami i szampanem, a także palarnia cygar.

W 2015 roku restauracja Weranda została wyróżniona przez przewodnik kulinarny Gault&Millau. Zdobyła ona również wyróżnienia za tradycyjne dania z gęsiny.

Obiekt Bohema Boutique Hotel & Spa zapewnia płatny transfer z lotnisk w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie oraz z powrotem. Za dodatkową opłatą oferowany jest także transfer z dworca autobusowego i kolejowego.


Być może zainteresują Cię również inne 5-gwiazdkowe hotele w innych obszarach lub miastach: