Odkryj wszystkie Hotele 5 Gwiazdkowe w polsce

Hotel 5 Gwiazdkowy Podkarpackie

Hotel 5 Gwiazdkowy Podkarpackie

Podkarpackie Hotel 5 Gwiazdkowy: Podkarpackie to region położony na południu Polski, który oferuje wiele atrakcji turystycznych, takich jak piękne zamki, parki narodowe i malownicze miasteczka. Jeśli szukacie luksusowego miejsca na nocleg w Podkarpackim, to polecam rozważyć ten 5-gwiazdkowy hotel.

Hotel Bristol Tradition and Luxury

Adres: Kopernika 12, 35-001 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Hotel Bristol Tradition and Luxury Podkarpackie 5 Gwiazdkowy
Restauracja Hotel Bristol Tradition and Luxury Podkarpackie 5 Gwiazdek
Wewnętrzna część Hotel Bristol Tradition and Luxury Podkarpackie Pięciogwiazdkowy

PLN 441 / cena za 1 noc

Obiekt Pięciogwiazdkowy Bristol Tradition and Luxury jest położony przy rzeszowskim Rynku i oferuje eleganckie, klimatyzowane pokoje z designerskimi meblami oraz bezpłatnym WiFi.

Indywidualny wystrój pokoi nawiązuje do współczesnych prac projektantów z Polski i Skandynawii. Większość pokoi zdobią motywy folklorystyczne. Udogodnienia obejmują telewizor LCD i miejsce do pracy.

Śniadanie serwowane jest codziennie rano w restauracji tego 5-gwiazdkowego hotelu na Podkarpaciu. Restauracja Folk specjalizuje się w tradycyjnych potrawach regionalnych. Na parterze budynku znajduje się też Stary Browar Rzeszowski – pierwszy minibrowar w Rzeszowie. Za dodatkową opłatą na miejscu można korzystać z parkingu.

Hotel Bristol Tradition and Luxury jest oddalony o 800 metrów od dworca kolejowego i autobusowego Rzeszów Główny. W okolicy działa wiele restauracji i kawiarni.


Być może zainteresują Cię również inne 5-gwiazdkowe hotele w innych obszarach lub miastach: